Запис: 067 16 16 101 м. Львів. Україна, пр. Чорновола 16В/68. (ЖК AVALON)

Пластична хірургія у Львові

Кожна людина заслуговує бути здоровою, щасливою та задоволеною собою!

Пластична корекція здатна усунути будь які вроджені та набуті недоліки зовнішньої частини органу. Сучасне та інноваційне обладнання в руках досвідченого хірурга – є успіхом проведеної операції.

пластичний хірург львів

Кожна людина усіма силами намагається боротися з природним процесом старіння, якнайдовше залишатися молодою та гарною. Одним з найбільш ефективних способів робити це є пластична хірургія. Вона дає змогу перемогти час, який накладає на нашу зовнішність свої корективи. Також пластика допомагає мінімізувати негативні впливи, здатні зруйнувати зовнішню красу людини.

Сьогодні послуги пластичних хірургів стали набагато доступнішими, ніж кілька років тому. Пацієнтів, бажаючих коригувати свою зовнішність, значно побільшало. Хтось з них мріє про корекцію тіла або обличчя, когось цікавить збільшення грудей, а комусь потрібна консультація пластичного хірурга для усунення дефектів, отриманих під час автомобільної аварії або іншого надзвичайного випадку. Наш медичній центр готовий надати якісні послуги пластичної хірургії, які допоможуть вирішити ті чи інші проблеми.

Пластичний хірург у Львові

Звертаючись до нашого медичного центру лікар може проконсультувати по проблемі клаповухості та деформації зовнішнього носа.

Скільки коштує консультація пластичного хірурга

Ціни на консультації пластичних хірургів можна знайти у прайсі медичного центру. Вони фіксовані та прозорі, тому вам не прийдеться платити зайві гроші за додаткові послуги. Після того, як лікар підготовить комп’ютерну модель та отримає згоду пацієнта на її втілення у реальне життя, виконується розрахунок ціни операції, яка залежить від різних факторів:

  • вартість роботи лікаря;
  • складність операції, від якої залежить тривалість хірургічного втручання;
    вартість використаних у процесі операції знеболюючих та інших
  • медикаментозних засобів;
  • тип хірургічного втручання.

Хочете взнати попередню вартість послуг пластичного хірурга у нашому центрі? Її можна розрахувати самостійно, скориставшись прайсом, або записатися на консультацію до спеціаліста, який проведе розрахунок, враховуючи ваші побажання до майбутньої зовнішності.

консультація пластичного хірурга
пластичний хірург у львові
Пластична хірургія Львів

Якщо хірург виконує побажання пацієнта, які дійсно роблять його форми естетично-гармонійними і правильними тоді пацієнт залишається щасливим.

Результат операції не повинен видавати себе!

Основна спеціалізація лікаря – естетична та реконструктивна хірургія: ринопластика, риносептопластика, отопластика.

Як проходить консультація в клініці ІНЛОР

Першим кроком на шляху до зміни зовнішності є консультація спеціаліста. Вона проходить у кілька обов’язкових етапів:

  • На першому з них спеціаліст дізнається, що саме пацієнт бажає змінити
  • Другий етап – оцінка можливості виконати бажання. Обов’язково оцінюється психічна адекватність пацієнта. Це необхідно, тому що різні люди по-різному реагують на зміни
  • Останній етап консультації – це ретельний аналіз тих частин тіла, які будуть змінюватися та моделювання майбутньої зовнішності за допомогою спеціальних комп’ютерних програм

Консультація пластичного хірурга у Львові, яку надає наш медичний центр, триває не довше однієї години. Але досвідченим спеціалістам цього достатньо, щоб встановити, чого саме хоче потенційний пацієнт, та оцінити можливість задовольнити його бажання.

Консультація також дає змогу психологічно підготувати її до оперативного втручання, та мінімізувати можливі ризики. Саме тому в нашому медичному центрі працюють справжні майстри своєї справи, які завжди досягають запланованого результату.

Послуга Вартість, грн
Консультація Пластичного хірурга 40 хв 400
Консультація Пластичного хірурга з 2D моделюванням 600

Дані для запису: